fbpx

קבלו ציון של 700 בפסיכומטרי

אל תיתנו לפחד או לספק לעכב אתכם

המדריכים המומחים שלנו ילוו אתכם בכל שלב בדרך כדי להבטיח שתשיגו
את המטרות שלכם

גם אם לא הייתם תלמידים טובים בתיכון
וגם אם אין לכם ראש מתמטי

התוצאות מדברות
בעד עצמן

היתרונות של
תכנית הליווי שלנו

המדריכים המומחים שלנו יעריכו את החוזקות והחולשות שלכם, ויעצבו תוכנית קורס מותאמת אישית כדי למקסם את הצלחתכם

ההצלחות של התלמידים שלנו אומרות שאתם יכולים לסמוך עלינו שנעזור לכם להשיג את המטרות שלכם

אנחנו נלמד אתכם את הטכניקות היעילות ביותר להתמודדות עם מבחן הפסיכומטרי, מה שיאפשר לכם לחסוך זמן ולהתמקד במה שחשוב באמת

עם ההדרכה והתמיכה של המדריכים המומחים שלנו, אתם תהיו בטוחים יותר בעצמכם ותהיו מוכנים יותר לקראת הבחינה

עם 160+ שעות של סרטונים מקוונים ומדריך אישי ייעודי, יהיה לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להצליח בהישג יד

אנחנו נהיה איתכם בכל שלב בדרך להצלחה, עם מעקב יומיומי, מענה על כל שאלה, עידוד ותמיכה כדי לשמור אתכם במסלול אל עבר ההצלחה

המדריכים המיומנים שלנו מחויבים לעזור לכם להצטיין, ומציעים את המומחיות והתמיכה שלהם לאורך כל המסע שלכם

שיעורים פרטיים אחד על אחד המותאמים ללוח הזמנים ולהעדפות הלמידה שלכם

אנו מכסים את כל ההיבטים המקצועיים של הבחינה ביחד עם ההיבטים של הלחץ המנטלי, הרגשי והנפשי

תלמידים ממליצים

מה מקבלים בתכל׳ס

המונה מעל ל-160 שעות של שיעורים, סדנאות ותרגולים אשר חולשות על כל נבכי הבחינה הפסיכומטרית החל בחומר הבסיסי וכלה בעקרונות למידה גבוהים יותר הכוללים חשיבה מתמקדמת, התנהלות ומנטליות

תכניות העבודה השבועיות שלנו בנויות בצורה פדגוגית כזו אשר תביא אתכם אל השיא שלכם ביום הבחינה, אבל מכיוון שכל אחד ואחת מכם פועל באופן שונה, אנחנו נתאים ונשנה לכם את הלו״זים השבועיים לפי הצרכים האישיים שלכם

בבחינה הפסיכומטרית בפרט, ובחיים בכלל, חשוב תמיד להבין מה אנחנו עושים בצורה טובה ומה אנחנו עושים בצורה לא טובה. כך נוכל לשמר את נקודות החוזקה שלנו ולשפר את נקודות החולשה שלנו. לכן, בנינו מערכת תחקורים מתקדמת אשר תעזור לכם להבין את הבעיות שלכם ומה כדאי לעשות איתן

מטלת הכתיבה בבחינה שווה 25% מהפרק המילולי, כלומר 10% מהציון הכללי. מסיבה זו, אנחנו נבדוק לכם כמה מטלות כתיבה שתצטרכו כדי שתגיעו לציון המקסימלי בחלק הזה

באורך של שעה עם המדריך או המדריכה האישיים שלכם שבו נעבוד ביחד איתכם על נקודות החולשה שלכם ונתאים את השיעור אליכם כדי שתוכלו למצות את הפוטנציאל שלכם

השיפור האמיתי נעשה בין השיעורים, וחשוב לזכור כי המטרה של המדריך היא להדריך אתכם אל עבר ההצלחה. לכן, אנחנו נדבר איתכם על בסיס יומי, נכווין אתכם ונסייע לכם להבין את כל השאלות ואת כל הבעיות שתתקלו בהן במהלך הדרך. מעבר לכך, אנחנו נעודד אתכם לשלוח אלינו כל שאלה או תהייה שעולה לכם במהלך כל יום לאורך כל היום – וכן, גם בשישי ושבת

שלנו הם חומרים דיגיטליים אשר נמצאים בתוך ספריית ההקלטות ומטרתם להפוך את הלמידה שלכם לאקטיבית ואינטראקטיבית, כלומר אתם לא רק תצפו בשיעורים, אלא אתם גם תהיו פעילים תוך כדי. מעבר לכך, בגישה שלנו אנחנו נשתמש בחומרי הלימוד שלנו כ-15% מהזמן וב-85% הנותרים אנחנו נעבוד עם החומרים המקוריים של המרכז הארצי כדי שנוכל למקסם את ההצלחה שלכם

תהליך הקבלה לתכנית הליווי שלנו

קבעו פגישת ייעוץ מקוונת של 30 דקות עם הצוות שלנו כדי לדון בצרכים ובמטרות האישיות שלך

הירשמו לתכנית הליווי הייחודית שלנו, קבלו תכנית עבודה מותאמת אישית וקבלו גישה לספריית הקלטות הכוללת 160+ שעות וגישה לכל המשאבים המקוונים שלנו

עבדו בשיתוף פעולה הדוק עם המדריך האישי והמסור שלכם, תוך התמקדות הן בהיבטים המקצועיים והן בהיבטים הרגשיים והמנטליים של הפסיכומטרי המתאימים לכם באופן אישי

עקבו אחר ההתקדמות שלכם, חדדו את אסטרטגיות הפתרון שלכם וקבלו תמיכה מתמשכת מהמדריך האישי שלכם

השתמשו בטכניקות המנטליות שלנו כדי להישאר ממוקדים, רגועים ובטוחים לאורך כל ההכנה שלכם וביום הבחינה

השיגו את הציון הפסיכומטרי שרציתם ופתחו הזדמנויות חדשות להצלחה אקדמית

גלו את הפוטנציאל האמיתי שלכם ושלטו בבחינה הפסיכומטרית עם הליווי האישי שלנו, המשאבים המקוונים המקיפים וטכניקות החוסן הנפשי שלנו

תלמידים ממליצים

אודותינו

עידן סטרול הוא סטאז׳ר לרפואה ויוצר תוכן שהקדיש למעלה מעשור בחקר הבחינה הפסיכומטרית ובעזרה והעצמה של לתלמידים בדרכם להגעה לציונים גבוהים בבחינה זו. בשנים האחרונות גדלה הדרישה להכנה מותאמת אישית בשיטה של עידן סטרול, וכעת יש צוות של מדריכים מנוסים ומסורים המלמדים בשיטה המדוייקת שהביאה תוצאות מוכחות למאות תלמידים ותלמידות מרוצים.

בזכות ההיסטוריה הענפה שלנו בעזרה לתלמידים לתלמידים להגיע לציונים גבוהים בבחינה הפסיכומטרית, ובזכות צוות המדריכים המנוסים שלנו אשר מנוהל על ידי עידן סטרול, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. הגישה הייחודית שלנו משלבת ליווי אישי אחד על אחד עם חבילה מקיפה של משאבים מקוונים, תוכנית לימוד שבועית מותאמת ובדיקות חיבור ללא הגבלה.

אצלנו תמצאו את טכניקות התחקור החדשניות שלנו, המתמקודת גם בפן המקצועי וגם ברווחה הנפשית והרגשית. המחויבות שלנו לשקיפות ולשביעות רצון התלמידים שלנו מבטיחה שכל תלמיד יקבל את התמיכה הדרושה לו כדי להצליח.

הצטרפו אצל שורת התלמידים המצליחים שסמכו על הצוות של עידן סטרול שידריך אותם לציוני פסיכומטרי גבוהים ואל עבר הקבלה אל התואר האקדמי שבו חשקו.

למה כדאי לכם להצטרף אלינו?

שאלות נפוצות

תכנית הליווי שלנו מתאימה גם לתלמידים ותלמידות הניגשים לפסיכומטרי בפעם הראשונה, וגם לכאלה הניגשים לאחר שנבחנו מספר רב של פעמים ורוצים לשפר את הציון שלהם.

מבחינת ההתאמה לתכנית שלנו, מה שחשוב לנו זה שהתלמידים שמתקבלים לתכנית יהיו כאלה שרוצים להשיג ציונים גבוהים בבחינה הפסיכומטרית, תלמידים שיודעים שכדי להגיע לציונים שכאלה יש לעשות דברים בצורה שונה ממה שתלמידים אחרים עושים, ותלמידים שרוצים לעבוד איתנו כצוות שעובד בצורה משומנת.

האורך של תכנית הליווי שלנו מותאם אישית לכל תלמיד וזז בין 4 שבועות ל-12 שבועות.

המטרה היא לבנות תכנית למידה מותאמת אישית כך שמצד אחד היא לא תהיה ארוכה מידי (כדי שלא תתעייפו), ומצד שני שהיא לא תהיה קצרה מידי (כדי שתוכלו להטמיע את כל החומר והעקרונות).

אנחנו מציעים תכניות ליווי באורכים של 4, 8 או 12 שבועות – ולכל מקרה פרטי אחר, אתם יותר ממוזמנים לדבר איתנו.

לכל תלמיד מוקצה מדריך אישי ומסור שעובד איתו בצורה צמודה, תוך כדי ליווי יומיומי עם מענה על כל שאלה – מעבר לזה, אנחנו אפילו מבקשים שתשלחו אלינו סיכום יומיומי כדי שנהיה תמיד עם אצבע על הדופק, ואם אתם לא תשלחו אלינו הודעה אנחנו נשלח אליכם

בנוסף, בכל שבוע מתקיים שיעור פרטי אחד על אחד באורך של שעה שלמה שמותאם אישית לתלמיד. בשיעור אפשר לעשות הכל, בין אם זה לפתור תרגילים, לתחקר תרגילים שפתרתם ואתם רוצים ללמוד מהם, לצפות בכם פותרים פרק ולתת פידבק וכדומה.

בוודאי!

מיד לאחר ההרשמה תהיה לכם גישה לספריית ההקלטות העצומה שלנו המונה מעל ל-160 שעות ותהיה לכם 24/7.

ספריית ההקלטות שלנו מאפשרת למידה בקצב האישי שלכם ובהתאם ללוח הזמנים שנבנה במיוחד בשבילכם.

מעבר לכך, הגישה לספריית ההקלטות נשארת פתוחה לכל החיים, כולל כל העדכונים שנכנסים בכל מועד.

לאחר שיחת האיפיון הראשונית, הצוות שלנו ייצור במיוחד עבורכם לוח זמנים שבועי מותאם אישית, שנועד לשמור על כך שתהיו מאורגנים וממוקדים בהשגת היעדים שלכם.

מעבר לכך, תכנית העבודה השבועית היא אדפטיבית והמדריך האישי שלכם ישנה אותה בהתאם להתקדמות שלכם.

השיעורים הפרטיים נקבעים בהתאם לצרכים ולזמינות שלכם, אין יום ושעה קבועים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שיהיה לכם נוח תמיד.

אנו נותנים דגש גם לבריאות הנפשית, הרגשית והמנטלית של כל תלמיד ותלמידה ומספקים אסטרטגיות לבניית חוסן מנטלי ולהתגברות על התמודדויות שונות הקשורות לבחינה הפסיכומטרית, וכל זאת תוך הבטחת חווית למידה נעימה ואיכותית.

כדי לספק את ההכנה המנטלית שלנו אנחנו משתמשים גם בהקלטות על מומחים בעולם תוכן זה (פסיכולוג ספורט ומאמן מנטלי), גם בספר דיגיטלי וגם בליווי האישי עצמו והשיעורים הפרטיים.

הצוות שלנו יבדוק את החיבורים שלכם כמה פעמים שצריך, ויספק משוב והכוונה כדי לעזור לכם ללטש את הכתיבה שלכם ולהגיע לציון המושלם של 6/6.

אנו מלמדים שיטת תחקור מעמיקה שלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים הקשורים לבחינה עצמה ואת כל גורמי הקושי הקשורים לתלמיד באופן אישי.

באמצעות שיטת התחקור שלנו, אתם תבינו את כל הדקויות של הבחינה, תכירו את עצמכם ואת גורמי הקושי האישיים שלכם. בזכות שיטת התחקור שלנו, והעזרה של המדריכים תוך כדי התחקור, אתם תגיעו לתוצאות שלא חשבתם שתוכלו להגיע אליהם.

בהחלט!

קבעו פגישת ייעוץ מקוונת של 30 דקות עם הצוות שלנו כדי לדון ביעדים שלכם, כדי לאפיין ולאבחן את המצב האישי שלכם, וכדי להבין כיצד התכנית שלנו יכולה לשרת את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

התלמידים שלנו משיגים באופן עקבי ציונים גבוהים בפסיכומטרי וחלקם הגדול חוצה את רף ה-700.

הצעד הראשון אל עבר ההצלחה שלכם הוא קביעת מקוונת של 30 דקות עם הצוות שלנו. בשיחה זו, אנו נדון במטרות האישיות שלכם, נאפיין ונאבחן את המצב שלכם, נענה על כל שאלה שלכם ונעזור לכם להירשם לתכנית.

בוודאי!

כל מה שאנחנו מבקשים זה שיהיו לכם 5-6 ימי למידה שבהם יהיו לכן 4-6 שעות פנויות ביום.

מעבר לכך, אנחנו אפילו ממלצים ועוזרים לכם למצוא פעילויות אחרות שאתם יכולים לשלב תוך כדי ההכנה שלנו, כי בעינינו זו צורת הלמידה החכמה שתורמת גם לרווחה הנפשית.

מחירים

לאור המצב הנחה של 25% לתושבי העוטף והצפון

לבניית תכנית ליווי באורכים שונים
פשוט דברו איתנו ונתאים לכם תכנית מיוחדת

תכנית ליווי מקוצרת

תכנית ליווי של 4 שבועות
2500 לחודש
 • בניית תכנית עבודה מותאמת אישית
 • גישה לספריית ההקלטות
 • ליווי צמוד בוואטסאפ
 • 4 שיעורים פרטיים

תכנית ליווי בסיסית

תכנית ליווי של 8 שבועות
2500
2250 לחודש
 • בניית תכנית עבודה מותאמת אישית
 • גישה לספריית ההקלטות
 • ליווי צמוד בוואטסאפ
 • 8 שיעורים פרטיים

תכנית ליווי מלאה

תכנית ליווי של 12 שבועות
2500
2000 לחודש
 • בניית תכנית עבודה מותאמת אישית
 • גישה לספריית ההקלטות
 • ליווי צמוד בוואטסאפ
 • 12 שיעורים פרטיים
פופולרי

תכנית ליווי פרימיום

בליווי של עידן סטרול
4000
3000 לחודש
 • ליווי אישי ע״י עידן סטרול
 • בניית תכנית עבודה מותאמת אישית
 • גישה לספריית ההקלטות
 • ליווי צמוד בוואטסאפ
 • שיעורים פרטיים עם עידן סטרול
למקצוענים

רוצים להצטרף

לשיטה המהפכנית?

דברו איתי בוואטסאפ!

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בקרוב!